InWay sp. z o. o.

58 661 47 85 | biuro@inway.pl

O nas

InWay po prostu musiał się narodzić

Brzmi jak dogmat? Zapewne, ale powyższe zdanie jest w stu procentach prawdziwe.

InWay musiał powstać, ponieważ gigantycznym marnotrawstwem byłoby niewykorzystanie potencjału, jaki stanowi suma wiedzy i doświadczenia z rynku sprzedaży bezpośredniej oraz doradczo-szkoleniowego.

InWay po prostu musiał się narodzić

Podczas wielogodzinnych rozmów z moim wspólnikiem, jakie odbyliśmy w ramach naszej kilkuletniej współpracy, często analizowaliśmy swoisty paradoks: właśnie ten obszar biznesu, który najbardziej potrzebuje szkoleń miękkich, jest ich praktycznie pozbawiony. Kto bowiem bardziej od sprzedawcy bezpośredniego potrzebuje technik wpływu, zarządzania sobą w czasie czy automotywacji? Przecież bez arsenału tych narzędzi partner budujący strukturę MLM jest właściwie bezbronny! A jednak – jak dotąd – niewiele jest ofert dedykowanych dla tego rynku.

Celem naszej firmy jest dostarczenie profesjonalnego produktu edukacyjnego.

W atrakcyjnej formie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi szkoleniowych, będziemy nieustannie podnosić kompetencje sprzedawców bezpośrednich. Nazwa naszej firmy odpowiada wyznawanym przez nas wartościom. „Bycie w drodze”, nieustanny rozwój i samodoskonalenie dla uzyskania osobistej i finansowej wolności – to nasza filozofia.

Jeśli Ty także wyznajesz zasadę, że stanie w miejscu jest zawsze cofaniem się, zapraszamy Cię do współudziału w naszej szkoleniowej przygodzie.